• Malzeme Ekipman Tedariği

  Ataknet, müşterinin/projenin ihtiyacına yanıt verecek ürün sağlayıcıları ile kurduğu partnerlik ilişkisi ile doğru ürünü bulup müşteri ile buluşturmaktadır.

 • Planlama ve Optimizasyon

  Projenin ihtiyacına uygun olarak her türlü planlama (güzergah planlama, radyolink planlama ve boyutlandırma, link bütçesi hesabı, enterferans hesabı, şebeke yönetim sistemi ve optimizasyon çalışmaları bilgili ve tecrübeli personel tarafından sağlanabilmektedir.

 • Proje Yönetimi

  Yürütülen projeler genellikle anahtar teslim projeler olup; ihale, teklif ve sözleşme sürecinin ardından belirlenen zaman çizelgesine uygun olarak proje kapsamı işler tamamlanmaktadır.

 • Uygulama

  Saha uygulamaları gerek Ataknet bünyesindeki teknik uzman kadro, gerekse yaygın taşeron ağı ile yürütülmektedir. Yapılan çalışmalar arasında ana olarak sistemlerin montajı, devreye alınması ve aktarmalar sıralanabilir.

ÖZET
Ataknet Kurumsal Projeler Grubu, sabit ve mobil operatörler ile kamu kurum ve kuruluşlarına telekomünikasyon alanında ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Ekipman tedariği
Planlama
Optimizasyon
Saha operasyon desteği
Proje yönetimi
Survey
Montaj
Devreye alma
Teknik servis
Teknik eğitim
Danışmanlık
Satış sonrası diğer hizmetler
Lojistik ve Depolama
Telekomünikasyon Projelerlerimiz’de uzman ekiple anahtar teslim anlayışla yürütülmektedir.

Global bazda sektör lideri olan firmalarla yürütülen işbirliği sayesinde son teknoloji ürünler yurtiçindeki müşterilerin doğru şekilde kullanımına sunulmaktadır.

WHATSAPP (0552 203 17 03)TEKLIF ISTETEL (0850 532 79 85)